II NAGRODA E-COMMERCE
INNOVATIONS 2015

Ecco jest duńską firmą produkująca obuwie od 1963 roku. To, co ją charakteryzuje to modne, funkcjonalne i komfortowe obuwie. Znajdziesz tu bogatą kolekcję wysokiej jakości obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Niezależnie do tego czy pracujesz, czy odpoczywasz, w mieście czy w plenerze, formalnie czy na luzie, ciesz się komfortem i wygodą.

 

 

sekcja

wiek

kategoria

rodzaj

producent

kolor

rozmiar

zakres cen

Sortuj według: 
   
Wyświetl:  40 80 160 wszystkie

Buty dla dzieci Ecco

Wyjątkowe buty dziecięce Ecco to połączenie duńskiego minimalizmu z wysokogatunkowymi materiałami i najwyższymi standardami wykonania. Wyroby powstają na bazie naturalnej skóry, posiadają urocze akcenty w ciekawych kolorach, zastosowane w nich zostały nowoczesne technologie ? ciepłą wyściółkę, wodoodporną membranę GORE-TEX?, szybki system sznurowania. Zapewniają optymalny mikroklimat stopom, a także bardzo dobre podparcie. Wyprofilowane wkładki nie deformują kształtu i przyczyniają się do zwalczania wad postawy. W ofercie dostępne są modele dla chłopców i dziewczynek, na każdą porę roku.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej(zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U. Nr 144 poz. 1204.).